10 Euro Paykasa

Anasayfa > 10 Euro Paykasa
10 euro paykasa

10 euro paykasa

Paykasa internet üzerinde binlerce farklı web sitesinde geçerli olan bir ön ödemeli karttır. Online Paykasa olarak biz de en uygun 10 Euro Paykasa Kart satışını gerçekleştiriyoruz.

10 Euro paykasa satın almak için tek yapmanız gereken sağ alt köşedeki canlı destek bölümünden destek ekibimiz ile iletişim kurmak. Ödemeyi yapacağınız hesap bilgisini sizinle paylaşacaklar. Ödemeyi göndermenizin hemen ardından da sizinle oluşturulan 10 Euro paykasa kart numaranızı size bildirecekler.

Bu noktada önemli bir detayı sizinle paylaşmak istiyoruz. 10 Euro paykasa kart satın aldıktan sonra bunun üzerine 20 euro daha yükleyerek bu kartı 30 euro yapayım isterseniz yapamazsınız. Çünkü paykasa kartları sadece tek kullanımlık olarak oluşturulan kartlardır. Tekrar elinizdeki kartı bozdurup istediğiniz miktardaki kartı yeniden satın almanız gerekecektir. Bu sebeple ihtiyacınız olan rakamı en baştan tam olarak belirlemeli ve satın alma işleminizi sonrasında gerçekleştirmelisiniz.

Paykasa konusunda aklınıza takılan tüm soruları yine destek ekibimize sorabilir ve en yalın hali ile gerçek bilgiye ulaşabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM
Telefon 0 533 518 39 25
Telefon 0 252 412 22 01
Bozum Bozum Kuru 3.40 TL
Saat 7/24 Kesintisiz Hizmet
Skype Skype: netsis-kart