15 Euro Paykasa

Anasayfa > 15 Euro Paykasa
15 euro paykasa

15 euro paykasa

15 Euro paykasa kart satın almak isterseniz tek yapmanız gereken sağ alt bölümde yer alan canlı destek sistemi üzerinden ekip arkadaşlarımız ile görüşmektir. Arkadaşlarımızın size vereceği hesap numarasına ödeme yapmanızın hemen ardından sizinle Paykasa kart numaranız hızlı bir şekilde paylaşılacaktır.

İnternette çok fazla sayıda sitede geçerliliği olan en kolay ve en güvenilir ön ödemeli kart sistemlerinden birisi olan Paykasa ülkemizde de giderek daha yoğun bir ilgi görmeye başladı. Kart bilgilerini hiçbir site ile paylaşmak istemeyen herkes küçük – büyük tüm ödemelerinde güvenilir ödeme yöntemi olan Paykasa karta yöneldi.

Bizler de Online Paykasa olarak en güvenilir paykasa merkezi olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz. 15 Euro paykasa kart satın almak isterseniz canlı destek ekibimizle görüşebilirsiniz. Bu noktada size ufak bir hatırlatmada da bulunmak istiyoruz. Paykasa kartları üzerine para ekleyerek artırabileceğiniz kartlar değildir, tek kullanımlıktır. Bu sebeple ihtiyacınız olan miktarı net bir şekilde belirlemeli ve sonrasında kart satın almalısınız. Eğer size 15 Euro yetmeyecekse daha üst limiti olan bir kartı satın almanızı önermekteyiz.

HIZLI İLETİŞİM
Telefon 0 533 518 39 25
Telefon 0 252 412 22 01
Bozum Bozum Kuru 3.40 TL
Saat 7/24 Kesintisiz Hizmet
Skype Skype: netsis-kart